BELMET s.r.o.
664 31 Česká 61

Tel.: +420 725 363 911
sales@belmet.cz
Skupiny výrobků | Odsávací zařízení na emulzní a olejovou mlhovinu

PASCAL

Zařízení pro odsávání suchého vzduchu, obsahující nevýbušný a nehořlavý prach a kouř, který vzniká při obrábění za sucha, svařování atd.

- Velmi vysoká úroveň filtrace
- Jedna filtrační jednotka PASCAL umožňuje odsávat více obráběcích strojů současně
- Může být vybavena přídavným filtrem HEPA H13; dosažení úrovně filtrace lepší než 99,95%.

V nabídce je ve 3 velikostech pro odsávané množství vzduchu od 3000 do 9000 m3/hod. Tyto modulární filtrační jednotky mohou být propojeny do centralizovaných systémů odsávání pro více strojů.

Volitelné příslušenství: "CE" Prohlášení o shodě, sací příruby, hadice, rozbočovače, sací potrubí atd.

Princip činnosti:


Nasátý vzduch je přiváděn potrubím do vstupní komory, kde jsou zachycovány větší nečistoty. Filtrační patrony se čistí stlačeným vzduchem elektronicky. Podle nastavení jsou otevírány elektromagnetické ventily, které čistí patrony zpětným profouknutím. Součástí filtračního zařízení je displej znázorňující stav činnosti hlavních funkcí a signalizující varování v případě nutnosti servisu.
Horizontální umístění filtračních patron umožňuje rychlejší manipulaci a údržbu. Přístup do filtrační komory zajišují sklopné dveře. Výměna filtračních patron je tedy jednoduchá a rychlá. Sběrná nádoba na prach je oddělena od ostatních částí panelem. Zachycený prach se musí periodicky odstraňovat.

Katalog


Fotogalerie