BELMET s.r.o.
664 31 Česká 61

Tel.: +420 725 363 911
sales@belmet.cz
  • Příslušenství výrobních strojů
Výrobky | Odsávací zařízení na emulzní a olejovou mlhovinu

Odsávací zařízení na emulzní a olejovou mlhovinu

Odsávací zařízení na emulzní a olejovou mlhovinu

Při obrábění vznikají látky škodící pracovnímu prostředí - znečištěné chladící emulze a oleje, mlhovina, pára, aerosoly. Zaváděním přísnějších hygienických předpisů, norem a kontrolou jsou ve firmách zvyšovány požadavky na ochranu zaměstnanců a čistotu pracovního prostředí.
Firma BELMET s.r.o. dodává široký systém filtrace průmyslových kapalin a odsávání mlhoviny - více než 100 možností kombinací, které je možno plně přizpůsobit požadavkům zákazníka. Používají se pro odsávání mlhoviny, par a kouře, které vznikají při chlazení emulzí a řeznými oleji u brusek, soustruhů, frézek, vrtacích, lisovacích a dalších CNC strojů.
Výrobky společnosti LOSMA představují špičku ve své kategorii a nabízí kompletní řešení odsávání mokrého vzduchu. Modulární systém lze s výhodou použít při různých požadavcích zákazníka, měnících se řezných podmínkách, požadovaném stupni filtrace, objemu kabiny atd.
Výrobky jsou dodávány s různým příslušenstvím – sací a odtokovou hadicí, sacími přírubami, sponami, sacími trychtýři, upevňovacím stojanem, rozbočovačem, redukcemi, motorovými jističi.

Výrobky