BELMET s.r.o.
664 31 Česká 61

Tel.: +420 725 363 911
sales@belmet.cz
Skupiny výrobků | Odsávací zařízení na emulzní a olejovou mlhovinu

DARWIN

Základní odsávací jednotka pro obráběcí stroje, která zachycuje emulzní mlhovinu, olejové páry, kouř, vznikající při obrábění.
V nabídce jsou 4 modely pro odsávané množství vzduchu od 600 do 3000 m³ / h ; provedení je s výměnnými rotory - turbína , jeden buben a dvojitý buben odstředivky. Díky patentované a inovativní technologii poskytují modely DARWIN maximální výkon při nízkých nákladech. Upevnění je možno provést na kabinu, stojan, nebo rám svisle i vodorovně.
Široká škála příslušenství a modulární systém se vstupními a výstupními filtry Guard a Clipper, filltry s aktivním uhlím a elektrostatickými filtry Synthesis umožňuje zachycení mnoha druhů znečišujících látek.
Volitelné příslušenství:
"CE" Prohlášení o shodě; elektroskříň, motorový jistič s nouzovým vypínačem; upevňovací rámy a adaptéry; stojany; vstupní a výstupní filtry; vzduchové deflektory; sací příruby, hadice, rozbočovače atd.
Možnost dodání a montáže na obráběcí stroje.

DARWIN T, M, D jsou odstředivá odsávací zařízení pro zachycení a filtraci emulzní a olejové mlhoviny, která obsahuje malý podíl pevných nečistot. Jsou vhodná pro použití u klasických a CNC obráběcích strojů, apod.
Modely DARWIN INOX jsou vyrobeny z nerezi a jsou určeny pro odsávání mlhoviny z vody, korozivních par, které vznikají z pracích nádrží a čistících lázní.

Princip činnosti:


DARWIN odsává a zachycuje vzduch s mastnými nečistotami, znečištěnou emulzní a olejovou mlhovinou. Odstředivý účinek turbíny nebo bubnu odstředivky zrychluje a zhušuje mlhovinu, čímž ji převádí do kapalného stavu. Získaná kapalina se pak odvádí odtokovou hadicí zpět do obráběcího stroje.

Katalog


FotogalerieASPIROFILTER

je původní a léty osvědčené odstředivé odsávací zařízení na mlhovinu a páry z řezných olejů a emulzí, které firma LOSMA vyrábí již od roku 1974.

Vyrábí se ve verzích Turbína, Mono-odstředivka a Dvojitá odstředivka, z nichž každá je vhodná pro jiné druhy odsávaných nečistot: T při větším podílu nečistot např. z broušení; M při chlazení emulzí; D při chlazení řezným olejem.


Fotogalerie