BELMET s.r.o.
664 31 Česká 61

Tel.: +420 725 363 911
sales@belmet.cz
Výrobky | Odsávací zařízení na emulzní a olejovou mlhovinu

DARWIN

Základní odsávací jednotka pro obráběcí stroje, která zachycuje emulzní mlhovinu, olejové páry, kouř, vznikající při obrábění.
V nabídce je několik modelů pro odsávané množství vzduchu od 600 do 3000 m³ / h ; provedení je s výměnnými rotory - turbína , jeden buben a dvojitý buben odstředivky. Díky patentované a inovativní technologii poskytují modely DARWIN maximální výkon při nízkých nákladech. Upevnění je možno provést na kabinu, stojan, nebo rám svisle i vodorovně.
K dodání má široké příslušenství - motorový jistič s vypínačem; upevňovací rámy a adaptéry; stojany; deflektory; sací příruby, hadice, rozbočovače. Modulární systém umožňuje doplnění o vstupní a výstupní filtry Guard a Clipper.
Modely DARWIN INOX jsou vyrobeny z nerezi a jsou určeny pro odsávání mlhoviny z vody, která vzniká z pracích a čistících lázní.

Princip činnosti:


DARWIN odsává a zachycuje vzduch s mastnými nečistotami, znečištěnou emulzní a olejovou mlhovinou. Odstředivý účinek turbíny nebo bubnu odstředivky zrychluje a zhušťuje mlhovinu, čímž ji převádí do kapalného stavu. Získaná kapalina se pak odvádí odkapovou hadicí.Katalog